حضور مدیریت ثروت بوم در نمایشگاه بین المللی INOTEX 2021

7 دلیل شکست استارت آپ ها و عدم موفقیت در جذب سرمایه
ژوئن 26, 2021

نمایشگاه بین‌المللی اینوتکس یکی از شاخص‌ترین رویدادهای بین‌المللی حوزه نوآوری و فناوری کشور است که هر ساله به همت پارک فناوری پردیس و با حضور فعالان و صاحب‌نظران این حوزه و همچنین کارآفرینان و نوآوران برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت ثروت بوم، امسال دهمین دوره نمایشگاه اینوتکس 2021 در پارک فناوری پردیس و در فضای باز برگزار گردید؛ حضور تعداد زیادی از صاحبان ایده و کارآفرینان و استارت آپ‌ها و سرمایه‌گذاران فرصت مناسبی برای برقراری ارتباط با چندین هزار نفر بازدیدکننده، کارآفرین و سیاستگذاران حوزه‌ نوآوری و فینتک و بررسی آخرین تغییرات تکنولوژی و نوآوری و آخرین استراتژی‌‎های سرمایه‌گذاری و کارآفرینی با حضور فعال کارشناسان و صاحب نظران داخلی و بین‌المللی فراهم می‌سازد.

در این رویداد فرصت حضور و هم‌افزایی برای فعالین حوزه کسب‌و‌کارهای نوپا و همچنین معرفی آخرین دستاوردها و پتانسل‌ها با رویکرد نوآورانه و فناورانه می‌باشد تیم مدیریت ثروت بوم نیز حضور فعالی داشت. اعضای تیم، ضمن شبکه‌سازی با اهالی زیست‌بوم کارآفرینی نوآورانه و دانش‌بنیان کشور، از سویی به معرفی شرکت و تشریح ارزش‌های پیشنهادی آن برای استارتاپ‌ها و شرکت‌ها نوپا و از سوی دیگر به شناسایی و بررسی استارتاپ‌ها و طرح‌ها و فرصت‌های موجود از بین شرکت‌کنندگان در رویداد پرداخت.

در گفتگوهای انجام‌گرفته بین اعضای تیم با بازدیدکنندگان و غرفه‌داران رویداد، مدل و خط مشی مشارکت و سرمایه‌گذاری خطرپذیر در طرح‌ها و استارتاپ‌ها تشریح گردید و ارزش‌های پیشنهادی مدیریت ثروت بوم و شبکه سهامداران آن شامل شرکت‌های گروه مالی پاسارگاد برای مخاطبان معرفی گردید.

مدیریت ثروت بوم بازوی سرمایه‌گذاری خطرپذیر شرکت ارزش‌پرداز آریان (هلدینگ آیکو) است. این شرکت تلاش می‌کند با خلق ارزش برای جامعه کارآفرینی نوآورانه کشور از طریق سرمایه‌گذاری خطرپذیر شرکتی در فرصت‌های نوآورانه موجود در حوزه فناوری‌های نوین مالی، از شکل‌گیری و رشد کسب‌وکارهای نوپا حمایت کند و نیز در جهت تضمین رشد و توسعه بلند مدت و پایدار هلدینگ آیکو و گروه مالی پاسارگاد کمک کند.

تیم مدیریت ثروت بوم با ارزیابی دقیق ابعاد مختلف کسب‌وکار، تیم کارآفرین، مباحث فنی و سایر عوامل موثر اولا به تیم‌های استارتاپی جهت رشد و توسعه کمک می‌نماید و ثانیا در ایده‌ها و طرح‌های برگزیده سرمایه‌گذاری خواهد نمود.